Category: Aktualności


Zapraszam do wzięcia udziału w XVII Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego. Impreza jest częścią Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego, odbywającego się od 2002 roku w Tczewie, rodzinnym mieście artysty. Głównym celem imprezy jest upowszechnianie twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz promowanie utalentowanych artystów. Szczególnie cenimy sobie odważne i nieszablonowe kompozycje. Nawet jeśli Twoja muzyka daleko odbiega od twórczości Ciechowskiego, również jest mile widziana.

W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie muzyczne. Dopuszcza się solistów i zespoły. Jedyny warunek to nadesłanie pocztą mailową (na adres rgazeta@wp.pl) lub tradycyjną (na adres Agencja Impresaryjna „Pop&Art”, ul. T. Boya-Żeleńskiego 2, 83-110 Tczew) do 10 czerwca 2023 roku karty zgłoszenia z dwoma utworami (w formatach multimedialnych-mp3). Autorem muzyki i słów lub muzyki albo słów jednej piosenki musi być Grzegorz Ciechowski. Autorem drugiego utworu może być dowolny artysta. Mogą to być kompozycje własne. Do udziału w koncercie finałowym 26 sierpnia 2023 r. zostanie zakwalifikowanych nie więcej niż 10 wykonawców wyłonionych na podstawie nadesłanych materiałów.

Nagroda główna Grand Prix w XVII Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego jest nagrodą Marszałka Województwa Pomorskiego. Jej wysokość wynosi 8000 zł. Nagroda za I miejsce ufundowana przez Prezydenta Miasta Tczewa to 5000 zł. Pozostałe nagrody i wyróżnienia są finansowane przez różne podmioty. Każdy wykonawca zakwalifikowany do koncertu finałowego może skorzystać z bezpłatnych 2 noclegów i 4 posiłków. Więcej na temat Festiwalu i konkursu na stronie www.festiwalciechowskiego.pl w linku konkurs oraz pod numerami telefonów: 58/ 531-11-45, 692 311 363

 

Dodaj komentarz