Category: Aktualności

Foto: STACH Borkowski, obrady Jury, XVI Festiwal Grzegorza Ciechowskiego, 2017 rok (od lewej: Adam Wendt, Kamil Wicik i Sławomir Ciesielski);

WYNIKI kwalifikacji do koncertu finałowego XIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za podjęcie się trudu opracowania utworów Grzegorza Ciechowskiego. Wiemy, że poświęciliście temu swoje umiejętności, czas, że kosztowało Was to wiele pracy. Niestety nie wszyscy będą mogli zaprezentować się w koncercie finałowym. Tegoroczny konkurs zgromadził rekordową liczbę uczestników. Ogólny poziom artystyczny był bardzo wysoki, dlatego jury zdecydowało dopuścić do ostatecznej rozgrywki aż 15 podmiotów. Zespoły i wokaliści ubiegać się będą o 9 nagród, w tym o Grand Prix nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego w wysokości 8.000 zł.

A oto lista uczestników koncertu finałowego XIII Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego w dniu 23 sierpnia br. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie:
Absyntia, Daniel Rapacki, Hurrockaine, Hydr, Ikaryzma, Julia Biłek, Mexyk, Mill Jard, M3tropolis, Noże, Pamela & Paula, Shima, Spring Rolls, The Strands, Zolc.

Dodaj komentarz