Category: Aktualności

FLEX – to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Oferuje innowacyjne i elastyczne rozwiązania oraz specjalistyczną wiedzę obejmującą różne dziedziny, począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce. Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli wielu sektorów, pracownicy Flex codziennie udowadniają, że świadczone przez nich usługi stanowią gwarancję najwyższej jakości.
Flex to światowej klasy partner produkcyjny, pomagający klientom z różnych branż w opracowaniu i budowaniu produktów, które zmieniają świat. Oddział w Tczewie od 2000 roku oferuje swoim klientom innowacyjne i elastyczne usługi oraz specjalistyczną wiedzę obejmującą różne dziedziny, począwszy od projektowania i opracowania procesów produkcyjnych, skończywszy na magazynowaniu i logistyce. Znajdujący się w województwie pomorskim park przemysłowy stanowią cztery hale o łącznej powierzchni 80 000 m2. W trzech z nich prowadzony jest m.in. montaż płytek elektronicznych, wybranych modułów oraz całych urządzeń elektronicznych, a także obróbka plastyczna blach i montaż złożonych produktów, takich jak szafy bazowe do telefonii komórkowej, ładowarki do samochodów elektrycznych czy maszyny samoobsługowe. Czwarty obiekt pełni funkcję nowoczesnego centrum logistycznego. Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z różnych branż, Flex codziennie udowadnia, że oferowane przez firmę rozwiązania, zaplecze techniczne i specjalistyczna wiedza stanowią gwarancję najwyższej jakości.

HUBER+SUHNER – jest globalnym liderem z 50-letnią historią. Od lat dostarcza klientom na całym świecie kable, łączniki, systemy kablowe, anteny, które są wyprodukowane w oparciu o specjalistyczną i unikalną wiedzę. Działa w trzech obszarach – transportowym, komunikacyjnym i przemysłowym. Zatrudnia dziś niemal 4600 osób na całym świecie, z czego aż 850 w polskich oddziałach w Tczewie, Swarożynie i Gdańsku. Razem tworzy kompetentny i ciekawy świata zespół. Buduje środowisko profesjonalistów, przede wszystkim ludzi, dla których praca to pasja, wnosząca do życia konkretną wartość i poczucie równowagi. Łączy „dziś” z jutrem, teraźniejszość z przyszłością poprzez innowacyjność wpisaną w swój profil działania. Napędza ich technologia i dobra energia.

Dodaj komentarz